Poradnik Allegro
 

Strona główna >> Kontakt z Allegro, formularz kontaktowy

Szukaj


Porady dla nowych Allegrowiczów

Podstawowe informacje
Zakupy na Allegro
Sprzedaż na Allegro
Rejestracja na Allegro
Poradnik pomaga

Kontakt z Allegro

Jak skontaktować się z Allegro?

Bardzo często na forum Poradnika padało pytanie jak skontaktować się z Allegro. Padały pytania o kontakt telefoniczny czy o adres email do Allegro. Prawda jest taka, że kontakt z obsługą serwisu aukcyjnego możliwy jest za pomoca formularza kontaktowego, który można znaleźć w dziale Pomoc na stronie Allegro.pl.

Kontakt z Allegro Krok po Kroku

1. Przechodzimy na stronę Allegro.pl. Następnie z górnego menu wybieramy zakładkę Pomoc.

Link do działu pomoc

2. Po wybraniu zakładki pomoc pojawi nam się nowe okno wraz z listów tematów, na które szukamy odpowiedzi. Bardzo często jest tak, że na nurtujące pytanie możemy znaleźć odpowiedź od razu wybierając odpowiednią zakładkę lub korzystając z wyszukiwarki w dziale Pomoc. Jeśli odpwiedzi nie znaleźliśmy i w dalszym ciągu chcemy skontaktować się z Allegro to wybieramy link "Napisz do nas" pod którym kryje się Formularz kontaktowy.

Pomoc Allegro

3. Nastepnie należy wybrać odpowiedni temat tak by nasza wiadomość dotarła do osób, które najszybciej udzielą nam odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Następnie kliknąć przycisk Dalej.

Wybór tematu

3. W formularzu podajemy swój adres email (lub logujemy się). Nastepnie pozostaje nam już w możliwie najbardziej precyzyjny sposób opisać nasze pytanie (problem), tak by zespół Allegro mógł udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi.

Wypełniamy formularz

4. Ostatnim krokiem jest wciśnięcie guzika Wyślij wiadomość i już tylko oczekiwanie na odpowiedź :)

Zobacz także


Polecamy

Strony partnerskie:
- DoktordlaCiebie.pl
- Wyszukiwarka kodów pocztowych

Valid HTML 4.01 TransitionalSprzedawacz.pl

na gorę na górę

Poradnik-allegro.5x5.pl